LANXESS Central Eastern Europe s.r.o.

Spoločnosť LANXESS je popredný výrobca a distribútor produktov špeciálnej chémie. Od roku 2008 má svoje zastúpenie obchodnej spoločnosti pre strednú a východnú Európu na trhoch Slovenskej republiky, Českej republike, v Bulharsku, Chorvátsku, Rakúsku, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku, Slovinsku a Srbsku. LANXESS Central Eastern Europe s.r.o. má svoje sídlo v Bratislave. Jednou z kľúčových činnosti v tejto oblasti je obchod s vysokovýkonnými kaučukmi, kaučukovými produktmi a high-tech plastami pre globálne megatrendy mobility. Je tu tiež veľký dopyt po anorganických pigmentoch. Tie sa používajú predovšetkým v stavebníctve na zafarbovanie betónových dielov, dlažobných kociek a strešných škridiel.

Zaviazali sme sa jednať s integritou. Konkrétne to znamená, že netolerujeme žiadnu korupciu. Aktivita a účasť na diskusiách Slovak Compliance Circle nám umožňuje sledovať legislatívne zmeny na Slovensku a pozorovať prínosy týchto zmien pre spoločnosť.

Používaním stránok prevádzkovaných Slovak Compliance Circle súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasím Viac info