Slovak Compliance Days 2017

Už štvrtá výročná konferencia Slovak Compliance Days 2017 sa uskutočnila opäť aj tento rok pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky pána Andreja Kisku. Konala sa v dňoch 6. a 7. novembra 2017 v konferenčných priestoroch Pulse vo Volkswagen Slovakia v Bratislave.
Konferencie sa zúčastnilo 131 účastníkov, z toho 26 rečníkov zo Slovenska a Českej republiky. Na konferencii bolo spolu 32 prednášok a diskusií na nasledovné témy:

Účastníci konferencie boli z rôznych hospodárskych odvetví a v rámci diskusií boli kladené zaujímavé otázky. Bohaté skúsenosti rečníkov ocenili všetci účastníci konferencie.

Na záver prvého aj druhého dňa konferencie sa konala prehliadka závodu Volkswagen na tému Hybridný pohon a elektromobilita, kde si mohli účastníci prezrieť zaujímavý a vysoko robotizovaný výrobný proces v závode. Pre účastníkov bola pripravená aj degustácia vína KRAL v Starom meste v Bratislave.

Už teraz sa Slovak Compliance Circle teší na 5. výročnú konferenciu, ktorá opäť prinesie zaujímavé témy.

 

Opýtať sa k téme

Galéria

Uskutočnené podujatia:​

Používaním stránok prevádzkovaných Slovak Compliance Circle súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasím Viac info