SCD 2021 – Trvalá udržateľnosť a integrity manažment modernej organizácie – jar 2022

Prečo je integrity manažment tak dôležitý a prečo sa postupne stáva témou č. 1 dnešných organizácií? Vieme čo je greenwashing a ako ho firmy používajú? Kde sú hranice eko marketingu? Zelená ekonomika financovanie zelených projektov je trendová. Zaujímavý bude pohľad na trvalú udržateľnosť nielen z pohľadu urbanistov, developerov, ale aj z pohľadu napĺňania záväzkov Slovenskej republiky. Diskusiu obohatí aj pohľad automobilového priemyslu a jeho reakcie na požiadavky dnešnej doby  a ako je vlastne regulácia pripravená na mobilitu 21. storočia? Nástup 5G telekomunikačných sietí je už tu a s tým sú spojené rôzne dezinformácie. Dlho očakávaný Úrad na ochranu oznamovateľov protispoločenskej činnosti si už niekoľko mesiacov plní svoju funkciu. Jeho predsedníčka nám o jeho fungovaní povie viac. Tešiť sa môžete na zaujímavého hosťa v moderovanej diskusii so Zuzanou Kovačič Hanzelovou.

Spoločne sa pozrieme na výzvy 21. storočia optikou compliance manažérov. Pripravili sme pre vás zaujímavé témy a atraktívne panelové diskusie s viac ako 30 hosťami. Prijmite naše pozvanie na 7. výročnú konferenciu Slovak Compliance Days 2021.

Program konferencie bude rozdelený do dvoch paralelných blokov obohatených o diskusné fóra. Tešiť sa môžete aj na atraktívny večerný program „zábavné kasíno“.

 

Informácie o novom dátume konania konferencie, o programe, registrácii  a registračnom poplatku budú upresnené. 

 

Registračný formulár

Používaním stránok prevádzkovaných Slovak Compliance Circle súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasím Viac info